Wyszukiwanie Tematy
Konkursy świetlicowe

Konkursy świetlicowe

Świetlica szkolna to miejsce, gdzie uczniowie mogą spędzać czas poza lekcjami pod opieką przeszkolonego personelu. W świetlicy szkolnej zapewnione są warunki do nauki, zabawy i odpoczynku. Często organizowane są zajęcia dodatkowe, zabawy, konkursy czy czytanie książek.

Regulamin XI ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla wychowanków świetlic szkolnych
Regulamin XI ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla wychowanków świetlic szkolnych. "Czekoladki dla sąsiadki – inspiracje twórczością Doroty Gellner” (konkurs pod honorowym patronatem autorki oraz Śląskiego Kuratora Oświaty). Termin składania prac: 31.03.2020 Długość materiału: 1 strona A4. 
Rodzaj: Informacje
ZOO Jana Brzechwy
Artykuł poświęcony dziewiątej edycji międzyświetlicowego konkursu origami, którego tematem był wiersz Jana Brzechwy "ZOO". Przykłady prac konkursowych.  Długość materiału: 1 strona A4.
Rodzaj: Informacje
Twórcza świetlica – zaproszenie
Zaproszenie dołączenia do fanpage’u Twórcza świetlica. Strona stanowiąca inspirację do prowadzenia jeszcze ciekawszych zajęć świetlicowych.  Długość materiału: 1 strona A4.
Rodzaj: Informacje
Ciekawie po lekcjach, czyli promocja świetlic szkolnych w województwie śląskim
„Szkoła ciekawa i bezpieczna – nie tylko na lekcjach” – pod takim hasłem Wojewoda Śląski i Śląski Kurator Oświaty ogłosili kampanię, która była realizowana w ramach rządowego programu ograniczenia przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem Bezpieczniej” w obszarze Bezpieczeństwo w szkole, w okresie od...
Rodzaj: Informacje
Pejzaż Wielkopolski
Wielkopolska to kraina historyczna leżąca w środkowej i zachodniej Polsce, na Pojezierzu Wielkopolskim i Nizinie Południowowielkopolskiej, w dorzeczu środkowej i dolnej Warty; dzielnica historyczna Polski.
Rodzaj: Projekty plastyczne
Moja okolica
Świetlica Zespołu Szkół w Pyskowicach zaprasza uczniów szkół podstawowych z klas 1-3 uczęszczających do świetlic szkolnych do udziału w VII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym Moja Okolica.
Rodzaj: Informacje
Planety Mikołaja Kopernika
Świetlica przy Publicznej Szkole Podstaowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Planety Mikołaja Kopernika.
Rodzaj: Informacje
365 Ciekawych Rzeczy do Zrobienia w Świetlicy
Ogólnopolski konkurs dla nauczycieli świetlic szkolnych.
Rodzaj: Informacje
Świetlicowy omnibusik
Miniquiz dla klas 1-3 szkoły podstawowej
Rodzaj: Gry i zabawy
Jesienne inspiracje
Rodzaj: Projekty plastyczne
Szrotówek kasztanowcowiaczek
Rodzaj: Scenariusze zajęć
Świetlicjada. Konkurs Świetlic Szkolnych
Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-III szkoły podstawowej uczęszczających do świetlicy. Ideą jest integracja dzieci z różnych szkół. Artykuł przedstawia cele, organizację, regulamin konkursu.
Rodzaj: Informacje
Razem z Nami - konkurs plastyczny
O konkursie plastycznym "Razem z Nami", dotyczącym osób niepełnosprawnych. Co roku zwraca on uwagę na inny ważny aspekt dotyczący funkcjonowania osób niepełnosprawnych. Autorka dzieli się doświadczeniami dotyczącymi organizacji tego cyklicznego przedsięwzięcia.
Rodzaj: Informacje

Wszystkich wyników: {{count}}