Wyszukiwanie Tematy
Święty Mikołaj, renifery, bombki… – czyli pomysły na zajęcia plastyczne w świetlicy inspirowane Bożym Narodzeniem
Boże Narodzenie to wspaniałe źródło inspiracji do tworzenia prac plastycznych. Wszędzie spotykamy się z pięknymi ozdobami, które wykorzystują motyw świąteczny i co roku zachwycają nas swoją formą. Dlatego jest to także idealna okazja, aby zorganizować z dziećmi zajęcia plastyczne i własnoręcznie wykonać takie...
Świąteczne zabawki z papierowej rolki
Dwa ciekawe pomysły na wykonanie prac plastycznych z wizerunkiem renifera i Świętego Mikołaja z wykorzystaniem papierowych rolek. Długość materiału: 2 strony A4.
Rodzaj: Projekty plastyczne
Motywy świąteczne „z dłoni”
Proste pomysły na wykonanie z dziećmi renifera i Świętego Mikołaja za pomocą szablonu odrysowanej dłoni :) Długość materiału: pół strony A4.
Rodzaj: Projekty plastyczne
Pomocnicy Świętego Mikołaja
Prosty pomysł na wykonanie pracy plastycznej na bazie trójkąta, przedstawiającej Świętego Mikołaja i jego pomocników. Długość materiału: 1 strona A4.
Rodzaj: Projekty plastyczne
Renifery
Prosta propozycja zajęć plastycznych, podczas których nauczyciel proponuje dzieciom wykonanie portertu renifera z papieru oraz przypomina opowiadanie piąte z baśni "Królowa Śniegu". Długość materiału: pół strony A4. 
Rodzaj: Projekty plastyczne
To właśnie w ten magiczny wieczór
Pomysły na prace plastyczne
Rodzaj: Projekty plastyczne
Temat:  Zima
Renifery
Laponia to kraina śniegu i mrozu, region w północnej Europie, obejmujący swoim zasięgiem Półwysep Kolski w Rosji oraz północne tereny trzech państw nordyckich: Finlandii, Szwecji i Norwegii. Lapończycy, nazywani Indianami Europy stworzyli bogatą kulturę, której folklor od lat przyciąga podróżników. Największym...
Rodzaj: Projekty plastyczne
Temat:  Zima

Wszystkich wyników: {{count}}