Wyszukiwanie Tematy
Wybrano: szukaj: bombki
Święty Mikołaj, renifery, bombki… – czyli pomysły na zajęcia plastyczne w świetlicy inspirowane Bożym Narodzeniem
Boże Narodzenie to wspaniałe źródło inspiracji do tworzenia prac plastycznych. Wszędzie spotykamy się z pięknymi ozdobami, które wykorzystują motyw świąteczny i co roku zachwycają nas swoją formą. Dlatego jest to także idealna okazja, aby zorganizować z dziećmi zajęcia plastyczne i własnoręcznie wykonać takie...
Bombka
Prosty pomysł na wykonanie bombek z wykorzystaniem zaślepek/ krążków styropianowych oraz podstawowych materiałów plastycznych. Długość materiału: pół strony A4.
Rodzaj: Projekty plastyczne
Ozdoby choinkowe z drewnianych patyczków
Proste pomysły na wykonanie z dziećmi ozdób choinkowych z wykorzystaniem drewnianych patyczków różnej wielkości oraz dostępnych materiałów plastycznych. Długość materiału: pół strony A4.
Rodzaj: Projekty plastyczne
Kule śnieżne
Pomysł na zajęcia plastyczne, podczas których dzieci tworzą własne kule śnieżne z wykorzystaniem między innymi: folii piankowej, koszulki na dokumenty i kuleczek styropianowych. Długość materiału: 1 strona A4.
Rodzaj: Projekty plastyczne
Temat:  Zima
Bombka z pasków
Ciekawy pomysł na wykonanie bombki z wykorzystaniem rolki po papierze toaletowym i kawałków wstążki/ sznurka. Długość materiału: 1 strona A4.
Rodzaj: Projekty plastyczne
Papierowe bombki
Pomysł na wykonanie ozdobnych bombek z papieru.
Zimowi panowie
Pomysł na dekoracje - bałwany i aniołki wykonane z rolek po papierze toaletowym.
Rodzaj: Projekty plastyczne

Wszystkich wyników: {{count}}